Witamy !


Powierz nam swoje marzenia, a my je urealnimy


Specjalizacja w fotografii grzejników, klamek czy wazonów to niestety nie nasza domena. Staramy się uciekać od infantylnych i nieprawdziwych opisów. Doradzamy, proponujemy, negocjujemy, ale nie metodą miłych słówek – stawiamy na najprostszą, a zarazem najtrudniejszą ze sztuk: łączymy szczerość i lojalność ze znajomością procesów rynkowych. Biuro nieruchomości, agencja nieruchomości czy pośrednik – dla nas to za mało.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksową obsługę transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu - realizowanych na rynku nieruchomości - od doradztwa, współpracę z notariuszami, radcami prawnymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi po home staging, świadectwa energetyczne oraz kredytowanie nieruchomości.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji. Chętnie pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości, zwrócimy Państwa uwagę na to, co ważne w Waszych sprawach. Poinformujemy o zagrożeniach i pułapkach na rynku chętnie w naszym biurze, rozmowa przy filiżance kawy jest najlepszym na to sposobem, a na pytanie jak przygotować mieszkanie czy dom do sprzedaży odpowiadamy: HOME STAGING !

Nie zwlekaj, poświęć nam chwilę, przyjdź do naszego biura a zobaczysz, że to Ty na tym skorzystasz !

Zapraszamy              

Rozumiem Ta strona używa cookies. Więcej informacji.